..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   Sonda

aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta


   Top 10
   VII. Stacja k...
   Wybuchowy nóż...
   II. Kroota
   Planeta ES-239
   Kfiatki z sesji
   Krótki opis s...
   Łowca Nagród ...
   Ręczna wyrzut...
   IN MEMORIAM
   Visco.

   ShoutBox

AX Corp. Paralysing Gun PG-10Witam państwa! Jestem przedstawicielem firmy Ax. Corp i mam przyjemność zaprezentować państwu broń produkowaną przez naszą firmę. To, co państwo tu widzą, nie jest zwykłą bronią! AX Corp. Paralysing Gun-10 to najnowocześniejszy paralizator wyprodukowany specjalnie z myślą o łowcach nagród. Jego budowa jest odrobinę skomplikowana. Pozwolę więc sobie przedstawić państwu kilka szczegółów tejże konstrukcji. Wykonana jest ona z wytrzymałych, ale równocześnie lekkich stopów. Jej nowoczesna linia podkreśla oryginalność i ekstrawagancję. Broń wygląda jakby zrobiona była z jednego kawałka metalu, ale oczywiście tak nie jest. Jest ona wykonana ze dużej ilości najdrobniejszych części, które współgrają ze sobą dzięki precyzji i zaangażowaniu, jakie nasi inżynierzy włożyli w stworzenie tego małego dzieła sztuki.
Jak już wspomniałem wcześniej, jest to broń niezwykła. A to dlatego, iż strzela ona małymi pociskami w kształcie grotów. Pytacie państwo, co w nich takiego niezwykłego? Już mówię. Pocisk taki wyposażony jest w mały akumulatorek i mikrochip, który jest sprzężony z procesorem wbudowanym w kolbę broni. Dzięki temu, gdy wystrzelony pocisk wbija się w ofiarę,(jest on tak skonstruowany, aby spowodował jak najmniejsze obrażenia) może ona zostać porażona prądem na dwa sposoby. W pierwszym, domyślnym, pocisk poraża cel automatycznie w chwili trafienia, w drugim, manualnym, wtedy, gdy odpowiednią komendę wyśle użytkownik broni. Przydatne, nieprawdaż? Ach, zapomniałbym, prąd poraża mięsnie ofiary na jakieś 2-3 minuty, zależnie od miejsca trafienia i wielkości celu. Broń jest w pełni modyfikowalna do potrzeb właściciela. Nad rękojeścią umieszczony jest przełącznik, który pozwala nam zwiększyć natężenie prądu, aczkolwiek wtedy pocisk przepala się po jednorazowym użyciu. Broń zasilają standardowe ogniwa energetyczne, podobnie akumulatorki w pociskach(Jedno ogniwo powinno wystarczyć na 10 ładowań. Magazynek broni mieści 5 pocisków. Warto wspomnieć również, że powstała jej przedłużona wersja, specjalnie do strzałów na większe odległości, o pojemniejszym magazynku(10 pocisków). Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość, która z pewnością zadowoli nawet najwybredniejszych łowców... Tak więc, nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić państwa do nabycia naszego produktu i życzyć radości z jego użytkowania. Słucham? Naturalnie, jeżeli gildia zamówi większą liczbę egzemplarzy, otrzymacie zniżkę...

AX Corp. PG-10
Weapon Type: Dart shooter
Proficiency Group: Slugthrowers
Damage: Special
Range Increment: 10 m
Fort DC: 20/25
Multifire/Autofire: -/-
Availability: Rare
Cost: 1200c
Critical: -
Weight: 1 kg
Type: Piercing
Size: Small
Special: Pociski wystrzeliwane z tej broni porażają cel prądem. Trafiona ofiara musi wykonać test odporności(DC 20) albo zostanie sparaliżowana na k10 rund. Jeżeli test się powiedzie, trafiony cela otrzymuje tak czy inaczej -4 do wszelkich czynności na k6 rund.(Także ataków i obrony).Naboje można odzyskać i ponownie naładować. Pociski mają też drugą opcję działania, która sprawia, że ofiara oprócz trudniejszego testu(DC 25) otrzymuje też k6 obrażeń bezpośrednio do Wound Points. Jednak wtedy pociski przepalają się i można ich użyć tylko raz.


Ferox Dolor.
komentarz[7] |

Komentarze do "Ax Corp. PG-10"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Strona wygenerowana w 0.021538 sek. pg: