..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   Sonda

aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta


   Top 10
   VII. Stacja k...
   Wybuchowy nóż...
   II. Kroota
   Planeta ES-239
   Kfiatki z sesji
   Krótki opis s...
   Łowca Nagród ...
   Ręczna wyrzut...
   IN MEMORIAM
   Visco.

   ShoutBox

Mina Mirażowa J.O. CorpFirma J.O.corp od zawsze specjalizowała się w militariach defensywnych takich jak miny czy też wszelkiego rodzaju osłony i pola energetyczne. Jednym z ich najbardziej udanych produktów są tzw. miny mirażowe. Są to miny stosowane zarówno do zatrzymywania piechoty jak i pojazdów ciężkich z włączeniem do tego, wszelkiego rodzaju poduszkowców. Miny te są dziełem inżyniera Jo Travisa, który jest jej głównym inżynierami oraz zarządcą... Przejdźmy teraz już do budowy oraz sposobu zastosowania tej niezwykle groźnej i skutecznej broni. Mina ma kształt kuli. Dzięki specjalnym poduszkom powietrznym, może się ona unosić bezszelestnie w powietrzu na wysokości około 50cm. Mina wyposażona jest w czujnik ruchu o zasięgu 30-40cm który przy wykryciu ruchu detonuje potężny ładunek, umieszczony w jej jądrze. Czujnik ten jest zmyślnie opracowany i dzięki nowoczesnemu mikrochipowi ma w swojej bazie zapisane ponad 500 tysięcy obiektów, dzięki czemu zapobiegnięto reakcji na takie rzeczy jak np. liść targany przez wiatr. Jednak wszystkie te plusy są niczym w porównaniu z jej główną zaletą, od której wzięła swoją nazwę. Jest to mirażowy system kamuflażu. Dzięki niemu mina po jej uaktywnieniu staje się praktycznie niewidoczna dla oka, a co więcej, dzięki specjalnemu systemowi zagłuszania jest niewidoczna dla większości radarów umieszczanych w wielu pojazdach bojowych. Jest ona stworzona z myślą o łatwości jej użytkowania oraz zabójczej skuteczności.
Uruchomienie miny jest niezwykle proste. Wystarczy położyć ją na podłożu w miejscu w, którym chcemy aby się unosiła i po oddaleniu się uruchamiamy ją pilotem zdalnego sterowania. Mina unosi się w powietrze i aktywuje czujnik oraz ładunek. Miny opracowane zostały w taki sposób, aby czujnik nie reagowały na miny pokrewne, dlatego można je stosować w dowolny sposób.
Jednak wszystkie zalety, jakie posiada produkt J.O. corp przekreśla jedna, aczkolwiek podstawowa wada: Cena. Koszt pojedynczej miny, której produkcja to prawie rzemieślnicza robota, wynosi około 4000 kredytów. Z tego powodu nie została ona zakupiona nawet przez zazwyczaj nie liczącą się z pieniędzmi armię imperialną i oficjalnie pozostała tylko ciekawym gadżetem. Trzeba jednak wspomnieć, że miny mirażowe szybko wyrobiły sobie doskonałą opinię w półświatku przestępczym, zarówno jako narzędzie zabójców, jak forma ochrony przed nimi. Jak wiadomo, dla niektórych cena nie gra roli i właśnie takie osoby chętnie nabywają niewielkie ilości tego niezwykle zaawansowanego technologicznie cacka.


Weapon Type: Mine
Proficiency Group: Simple Weapons
Damage: 7d6
Range Increment: 4m(4m)
Fort DC: -
MultiFire/Autofire: -
Hardness: 2
Availability: Rare, military
Cost: 4000
Critical: -
Weight: 1 kg
Type: Energy
Size: Tiny
Break DC: 18
Special: Mina może być wykryta za pomocą różnego rodzaju elektronicznych detektorów(DC 35), lub dostrzeżona w innym paśmie widzialności, np. ultrafiolecie(DC 25).


Ferox Dolor.
komentarz[2] |

Komentarze do "Mina MIrażowa J.O. Corp"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Strona wygenerowana w 0.012567 sek. pg: